Energie dnešního dne podle Tzolk’in

Poznejte energii dne a aktuální Trecény a připojte se do posvátného kosmického času

Energie aktuální Trecény:

Každých 13 dní jsme pod vlivem jiné Trecény – vlny času. Když známe téma probíhající Trecény a tvoříme v souladu s jejím energetickým nábojem, snáze se propojíme s galaktickým proudem času a snadněji budeme realizovat naše záměry.

Téma trecény Kat

13 dní energie trecény nawalu K’at je časem ohně a sítě vztahů. Kolem ohně K’at se lidé setkávají v kruhu přátelství a jednoty. Tento kruh symbolizuje, že jsme si na určité úrovni všichni rovni. In Lakesh – „Já jsem jiný Ty a ty jsi mé druhé Já“. Učíme se ocenit naše vztahy a sílu spolupráce.

V této Trecéně si máme uvědomit, kým a čím se obklopujeme. V této době je dobré zamyslet se nad tím, co v životě už dále nepotřebujeme, věci, emoce, vztahy. Co si naopak přejeme do života přitáhnout? Je to doba, kdy hledáme rovnováhu mezi tím co máme a co potřebujeme. Mezi hromaděním a vytvářením místa pro nové. Hledáme a žádáme o vše co skutečně potřebujeme na naši další cestu.

Energie dnešního dne:

Dnes je: 1.12.2022
Mayský dlouhý počet: 13.0.10.1.12
Tzolk'in: 9 E (cesta vedoucí k naplnění člověka)
9E

Výklad energie dne

Dobrý den žádat za dobré jídlo, o ochranu pro plodiny, o podporu fyzického a duševního zdraví. Také je to dobrý den pro vytváření záměrů pro naše slova a činy. Wajxaqib (8) E je dobrý den k oslavě života a štěstí každého člověka.


Každý den od svítání do dalšího dne vládne světu jiná energie, jiný Pán dne. Tzolkin se skládá z 20-ti různých energií dne v kombinaci s 13-ti hladinami energie tvoří 260 kombinací energií, které ovlivňují náš život. Energie dne narození pak podle Mayů ovlivňuje celý Váš život.

Zjistěte více o posvátném počtu Tzol’kin . . .