Energie dnešního dne podle Tzolk’in

Poznejte energii dne a aktuální Trecény a připojte se do posvátného kosmického času

Energie aktuální Trecény:

Každých 13 dní jsme pod vlivem jiné Trecény – vlny času. Když známe téma probíhající Trecény a tvoříme v souladu s jejím energetickým nábojem, snáze se propojíme s galaktickým proudem času a snadněji budeme realizovat naše záměry.

Téma trecény Kame

13 dní energie navalu Kame je časem transformace. Kame je smrt a učí nás, jak opustit vše staré a udělat místo pro nové. 13 dní pod nadvládou tohoto navalu je skvělý čas na úklid a osvobození se od toho, co je v našem životě zbytečné. V této trecéně si zvědomujeme cenu za opuštění věcí, vztahů a vzorců chování. Můžeme si uvědomit, na čem jsme závislí a proč.

Zároveň je to cyklus, ve kterém děkujeme našim předkům, vzpomínáme na ty, kteří přišli před námi a přejeme mír duším všech zemřelých. Loučení se starým, uvolnění místa a přivítání toho, co je v našich životech nového.

Toto je čas na podporu očistných aktivit a pro podporu změn v životě. Meditace, odevzdávání, změny, přestěhování, prožitky na pomezí života a smrti, práce s kostmi a materiály živočišného původu, šamanismus.

Carpe Diem! Život může kdykoliv skončit. Žijme jej naplno!

Energie dnešního dne:

Dnes je: 2.6.2023
Mayský dlouhý počet: 13.0.10.10.15
Tzolk'in: 10 Tzikin (vize, sny, věštění budoucnosti, svoboda)
10Tzikin

Výklad energie dne

Mayové vnímají tento den jako vhodný pro nalezení lásky a bohatství. Pro sebe i pro celou komunitu. Dávají se obětiny a energie Tzikin se oslavuje pro dostatek peněz, pro nalezení přímé cesty a pro laskavost. Den je také dobrý pro podporu projektů a ochranu podnikání, pro podporu života v páru, pro podporu přátel, a také pro odstrašení ptáků, kteří ničí úrodu, zejména kukuřici, posvátné jídlo Mayů.


Každý den od svítání do dalšího dne vládne světu jiná energie, jiný Pán dne. Tzolkin se skládá z 20-ti různých energií dne v kombinaci s 13-ti hladinami energie tvoří 260 kombinací energií, které ovlivňují náš život. Energie dne narození pak podle Mayů ovlivňuje celý Váš život.

Zjistěte více o posvátném počtu Tzol’kin . . .