MAGICKÝ TÝDEN SE ŠAMANY Z GUATEMALY

věnovaný mayské spiritualitě, posvátnému kalendáři Tzolk‘in a Mayskému Stromu Života: 5. – 9.8.2019

Během pár dní návštěvy Mayského staršího Taty Pedra Cruz a jeho dcery Nan Mariny Cruz a jejich doprovodu se dozvíme o původní moudrosti Mayů, o jejich spiritualitě a kosmologii, uchovávané po staletí až do dnešní doby.

Naučíme se, jak používat sílu a moudrost Posvátného Mayského Počtu (mayského kalendáře) Tzolk‘in v každodenním životě.

Tata Pedro Vám může sestavit Váš osobní Mayský Strom Života (Váš osobní „horoskop“) – váš jedinečný cestovní plán životem pro tuto inkarnaci.

Prožijeme silnou a léčivou ceremonii mayského posvátného ohně a prožijeme posvátný čas ve změněném vědomí bez použití medicíny.

Tradiční mayský kakao ceremonie otevře Vaše srdce, potěší všechny Vaše smysly a nabije Vás novou energií.

Další večery s Mayemi a hudbou vás naplní libozvučnými tóny flétny, kytary, šamanského bubnu a zpěvem u posvátného ohně.

 

 

 

 

 

Individuální léčení

Tabákové rituály a léčení – slouží k očistě těla i ducha, k léčení zdravotních problémů  a bloků na energetické úrovni. Součástí je obvykle také ochrana a podpora pro další léčení. Léčení tabákem je oblíbené zejména Tatem Perezem.

Výklady mayského stromu života – pomohou Vám poznat životní cestu Vaší duše, energetické nástroje a dary. které můžete používat a také vysvětlění všech bloků a překážek na Vaši životní pouti. Také jej někteří nazývají mayský „horoskop“. 

Léčivé masáže těla nejen pro ženy. Tyto masáže jsou velmi, velmi intenzivní až bolestivé, ovšem regenerují tělo na hmotné i energetické úrovni. Je to velmi žádaná specialita Nan Mariny.

Léčivé masáže žaludku a léčení břicha a zažívacího ústrojí – pomáhají s léčením zažívacích problémů, zpracovávání a uvolňování toxických emocí z těla, posílení orgánů. Tyto masáže provádí Tata Yat.

Rovnání kostí je specialitou Taty Pereze. Slouží k hlubokému léčení fyzických zranění a problémů spojených s kostmi a pohybovým ústrojím, jako jsou například nevhodně zaléčené zlomeniny.

Objednejte se zavčas

na výklad Osobního Mayského Stromu Života a na Mayské léčivé masáže a rituály.

V termínech mezi 6. – 9.8.2019, cca mezi 10:00 – 19:00

Cena za masáže, léčení a výklady mayského stromu života 2000 Kč-.

Místo: podhůři Beskyd u Nošovic v obci Vojkovice 113, okres Frýdek-Místek
(cca 30 min autem z Ostravy) – mapa.

Další informace na:
Eva Grünbergerová, 
tel.: +420 608 611 093, email: eva@ewinybyliny.cz
Patrik Josífko, 
tel.: +420 603 840 434, email: patrik@mayskystromzivota.cz 

Tata Pedro Cruz Garcia

Jeden z mála dosud žijících členů mayských Starších Tzutujil od jezera Atitlán v Guatemale, člen guatemalské Rady mayských starších a velvyslance světového míru v roce 2005. Působí jako strážce mayského kalendáře Tzutujil Day, což je pobočka Maya K’iche. Tata Pedro je v Guatemale známý také tím, že během svého života propojuje původně rozdělené kmeny a spiritualitu v Guatemale a podporuje předávání mayské moudrosti i dalším národům. Od rady starších K’U’XYA obdržel titul „Srdce Atitlánu.“

Mayské jméno: K’U’XYA (vyslovovat Kuszija)
Nagual: Imox 1
 

Juan Ismael Ixcol Perez

Tata Juan Ismael Ixcol Perez, je Mayský Quiche, známý jako Tata mladý. Započal svou duchovní cestu již v raném věku a dnes je mu 33 let. Je duchovní průvodce, Strážce času a posvátného mayského kalendáře, provádí mayské ceremonie ohňů, léčivé tabákové ceremonie. Je tradičním léčitelem – chiropraktikem (pracuje s kostmi). Léčí problémy s úrazy a kostmi a problémy hluboko v těle. Poskytuje výklady mayského stromu života. Je poutník za život a za mír světa.

Nana Marina Cruz

Mayská léčitelka, Strážkyně dne (Ajq’Ij) a členka Mayských starších dědí moudrost a zkušenost původní mayské tradice, předávanou v její rodině z generaci na generaci. Učitelka mayských původních jazyků. Specialistka na mayské masáže, ceremonie kakao a věštění z tabáku.

Nagual: K’at

Marino De Leon Yat

Tata Marino z Leona Yat je 61-letý Mayský Quiche, známý jako čistý Tata díky jeho neustálému spojení s posvátným tabákem. Provádí silné tabákové rituály a léčení. Je Strážce času a posvátného mayského kalendáře, léčí pomocí tabáku. Pro muže dělá léčivé masáže a léčení břicha a zažívacího ústrojí. Poskytuje výklady mayského stromu života. Je člen Komise pro ochránu posvátných míst v Guatemale. Je poutník za život a za mír světa.

POSVÁTNÝ MAYSKÝ „kalendář“ TZOLK’IN

– PŘEDNÁŠKA A BESEDA S MAYSKÝMI STRÁŽCI DNÍ Z GUATEMALY

v Ostravě

Srdečně Vás zveme na setkání s Mayským starším Tata Pedro Cruz Garcia a Nan Marina Cruz, na kterém si budeme povídat o Posvátném mayském počtu Tzolk’in – Mayském kalendáři, o mayské kosmologii, a o tom, jak můžeme tuto moudrost propojit s našim každodenním životem.

 

V mystický den – Pondělí 5.8.2019 v 18:30,

Ostrava – Celostní Centrum Zdraví ŽIVA,
Nádražní 46, 702 00 Ostrava 2 , (bývalý Burgas)

Příspěvek: 300,- Kč

Příspěvkem podpoříte misi mayských šamanů, kteří šíří po světě moudrost posvátného počtu Tzolk’in.

Další informace na tel.: +420 603 840 434, email: patrik@mayskystromzivota.cz 

Více o návštěvách Tata Pedro Cruz v ČR najdete také na webu www.guatemaya.cz a www.cestyksobe.cz

Děkuji, Maltiox!

 

Posvátná mayská tradiční kakao ceremonie

 


Nan Marina Cruz nás provede společně s předky kouzelnou tradiční mayskou kakao ceremonii, která otvírá srdce, léčí tělo a potěší všechny smysly.

Budeme si povídat o posvátné spiritualitě, budeme meditovat, propojovat se s předky i sami se sebou. A k tomu budeme usrkávat pravé kakako vyrobené podle tradiční mayské receptury tak, jak jej dělali Mayové před staletími…

Ceremonie je pro omezený počet lidí – přihlašte se včas!

Začátek: středa 7.8.2019 v 18:30, konec cca v 21:00
Místo: podhůři Beskyd u Nošovic v obci Vojkovice 113, okres Frýdek-Místek
(cca 30 min autem z Ostravy)mapa.

Příspěvek na akci: 700,- Kč

Účastí na rituálu budete léčit nejen sebe, ale také podpoříte misi Mariny Cruz a jejího doprovodu v Evropě, během které poskytuje inidividuální léčení a sdílí pradávnou moudrost mayských předků a posvátného času.

 

Ceremonie Mayského posvátného ohně

 

Srdečně zveme na silnou a léčivou ceremonii mayského posvátného ohně v energii 8 Iq, kdy prožijeme posvátný čas ve změněném stavu vědomí (bez psychotropních látek).

V Posvátném čase překročíme hranice mechanického času, kdy budeme intenzivně léčit své tělo, mysl i duši, a kdy se mohou dít zázraky. Ohni můžete odevzdat svou nemoc, požádat o podporu pro další kroky a nechat v něm vše, čeho už není v našich životech potřeba. Posílíme naše myšlenky směrem k míru, štěstí, vzájemnému respektu a porozumění.

Více o energii dne a o rituálu posvátného ohně: www.MayskyStromZivota.cz

Na ceremonii si můžete vzít své důležité osobní věci, amulety, figurky, talismany atd., které se během obřadu čistí a přijímají  harmonické energie. Doporučujeme také napsat na lístek svůj osobní záměr, modlitbu, která bude obětována ohni.

Začátek: pátek 9.8.2019 v 18:30, konec cca v 21:00
Místo: podhůři Beskyd u Nošovic v obci Vojkovice 113, okres Frýdek-Místek
(cca 30 min autem z Ostravy)mapa.
Příspěvek na obětiny a dary ohni: 300,- Kč

Prosím, dejte vědět všem, koho by tato akce mohla zajímat.
Děkuji, Maltiox!

 

Dny a večery s Mayskými šamany a jejich přáteli

Doprovodný program – přijeďte a užijte si přes den a večer klidné prostředí podhůří Beskyd u Nošovic a také léčivou energií mayských starších.

Můžete se mnohé dozvědět, dát si čaj, načerpat sílu u posvátného ohně,…

Úterý 6.8.19, Vojkovice – POSVÁTNÝ TÁBÁK V TRADIČNÍ MAYSKÉ LÉČBĚ
– KONCERT instrumentalisty Tommyho Harevise
(Malý příspěvek na místě, není potřeba rezervace)

Čtvrtek 8.8.2019 -Koncert skupiny Živa – více o akci: https://www.facebook.com/events/1272265356275613/
(Malý příspěvek na místě, není potřeba rezervace)

Místo: podhůři Beskyd u Nošovic v obci Vojkovice 113, okres Frýdek-Místek
(cca 30 min autem z Ostravy)mapa.