Zveme Vás na oslavu tradic Podzimní rovnodennosti (Hody) v duchu našich předků prostřednictvím ceremonie Mayského Posvátného Ohně ve středu 22.9.2021 od 17:30 na Zahradě u Hranečníku v Ostravě.

Srdečně Vás zveme na oslavu svátku Podzimní rovnodennosti (Hody) v duchu tradic našich předků prostřednictvím ceremonie Mayského Posvátného Ohně ve středu 22.9.2021 od 17:30 na Zahradě u Hranečníku v Ostravě.

Skrze energii rituálu se dostaneme za hranice našeho všedního, mechanického času, do Posvátného Času, kdy se mohou dít zázraky a velké léčení, do posvátného času Podzimní rovnodennosti – Hodů.
 
Je čas spojit se a spolu-tvořit naplno v síle svých srdcí vizi Nové Země, Nového Života, lidského Ráje na Zemi.
 
Oslavíme po vzoru našich předků den vyrovnaných energií a oslavíme Hody, sladkost a hojnost úrody uplynulých měsíců. Prožijeme poslední krásné dny plné Slunce a připravíme se společně na Moranu, vládkyni Zimy, která vyzkouší naši odvahu a touhu žít.
 
V energii dne 3 Noj budeme žádat o očistu a projasnění mysli, o život v harmonii a v hojnosti skrze moudrost a poznání. Požádáme o vědění a poznání, které potřebujeme pro naši životní cestu i pro naše blízké. Spojíme se elementem Země a ukotvíme do ní svá těla i mysl.
 
Ceremonie posvátného ohně jsou pro Maye dodnes největší medicínou a slouží k pozvednutí vědomí člověka, k léčení těla i ducha. Propojíme se se všemi živly, s energiemi 20-ti znamení Tzolkinu, ze kterých je utkán vesmír a spojíme se sami se sebou a s našimi předky. Ceremonií Vás bude provázet mayský Strážce dne Patrik Josífko a ceremoniářka Eva Grünbergerová.
 
Po ceremonii můžeme po vzoru našich předků oslavit Hody u společné tabule a v kruhu u ohně.
 
Více informací o energii dne, o energii Vašeho dne narození a o mayské spiritualitě najdete na:
 
Místo: areál na ul. Slívová 520/14, Slezská Ostrava
(cca 10 min pěšky ze zastávky Ostrava-Hranečník)
Začátek: 17:30
Příspěvek je dobrovolný! Doporučujeme přispět dle Vašich možností alespoň částkou 300 Kč.
Příspěvky kryjí náklady na ceremonii a dále slouží k podpoře mise mayských starších v Guatemale a též k zajištění jejich cest do Evropy.
Není třeba rezervace.
PRAKTICKÉ INFORMACE K CEREMONII:
 
Ceremonie ohně obvykle trvá cca 2-3 hodiny. Můžete si vzít něco k sezení (karimatka, deka).
Doporučujeme teplé oblečení, vodu a vůbec se připravit. Na místě je jen velmi omezené zázemí.
Tradičně předkové nosili sváteční bílý oděv, pásy a šátky s posvátnými vzory, květiny a další přírodní ozdoby.
Můžete přinést nápoje, pokrmy, sladkosti či medovinu pro společnou tabuli.
Můžete také přinést ohni dary a obětiny organického původu (byliny, vykuřovadla) a přání se záměry a modlitbami napsané na papíru.
V dýmu Ohně můžete na konci ceremonie očistit své osobní předměty či talismany, anebo si je před započetím ceremonie uložit na Oltář.
 
Můžete se také více dozvědět o Vašem osobním archetypálním znamení na stránce: http://www.MayskyStromZivota.cz a snadněji se pak můžete během rituálu s energiemi propojit.
 
Další informace: tel.: +420 603 840 434, email: patrik@mayskystromzivota.cz
Sledujte facebook událost na: https://www.facebook.com/MayskyStromZivota
– doplníme zde nové informace ( + najdete zde foto z poslední akce 🙂 ).
 
Prosím, dejte vědět všem, koho by tato akce mohla zajímat.
Děkujeme! Maltiox!
Patrik, Eva