VÍKENDOVÝ WORKSHOP A SEMINÁŘ SE ŠAMANY Z GUATEMALY,
věnovaný mayské spiritualitě, posvátnému kalendáři Tzolk‘in a Mayskému Stromu Života

Během dvoudenního workshopu se dozvíme o původní moudrosti Mayů, o jejich spiritualitě a kosmologii, uchovávané po staletí až do dnešní doby.

Naučíme se, jak používat sílu a moudrost Posvátného Mayského Počtu (mayského kalendáře) Tzolk‘in v každodenním životě.

Naučíme se sestavit Váš osobní Mayský Strom Života (Váš osobní „horoskop“) – váš jedinečný cestovní plán životem pro tuto inkarnaci.

Prožijeme silnou a léčivou ceremonii mayského posvátného ohně a prožijeme posvátný čas ve změněném vědomí bez použití medicíny.

 

 

 

 

 

Workshopem nás bude provázet mayský starší a Mayský strážce času Tata Pedro Cruz Garcia a Nan Marina Cruz se svými učedníky. Tata Pedro a Nan Marina předají poselství a moudrost původních Mayů, která se donedávna tradičně předávala pouze ústní formou z generace na generaci na území dnešní Guatemaly.

Tajemná a inspirující kosmologie a spiritualita Mayů nás nejen inspiruje, ale také nás učí praktickým dovednostem a znalostem o energiích jednotlivých dní na naší planetě, o posvátných cyklech našeho života. Pochopením a prací s Posvátným časem se dostaneme za hranice mechanického času do místa, kde se dostaneme do dokonalé rovnováhy a kdy se mohou dít „zázraky“. Naučíme se, jak každý den v životě prožívat naplněně a vědomě, v souladu s tepem srdce Galaxie.

Povíme si také o mayském přístupu k léčení fyzického těla i ducha, a během tradiční ceremonie Mayského Posvátného Ohně jednotlivé energie procítíme, propojíme se s nimi a požádáme předky o léčení nás, i našich blízkých. Ceremonie ohně je pro Maye nejsilnější a nejposvátnější medicína a síla ceremonie bude navíc umocněna mocnou energií Hostýnských vrchů.

V pátek večer Vás čeká ještě jedno malé překvapení – dorazte proto prosím včas.

Výtěžek z workshopu bude použit na posvátnou misi Mayských strážců po dalších zemích Evropy.
Zájemci mohou požádat také o osobní výklad Stromu života a individuálního léčení.

Kdy: od pátku 1.9.2017, 19:00 hod. do neděle 3.9.2017, 16:00 hod.
Kde: Oneness Centrum – Rusava, okres Kroměříž (Rusava č.ev. 296, 768 41)
Příspěvek: 3.400 Kč (v ceně je ubytování na 2 noci a strava), děti do 12-ti let 1.000 Kč (jídlo + přistýlka na pokoji) a děti do 3 let zdarma (bez stravy a lůžka).
Ubytování je v 2-lůžkových pokojích, je k dispozici 3-,4- a 5-ti lůžkový pokoj.
Je možné zúčastnit se pouze ceremonie ohně v sobotu 2.9.2017 od 18:00 večer za příspěvek 200 kč.
Ve venkovním areálu střediska, ani v ubytovacích prostorech není povolený pohyb domácích zvířat – pejsky tedy, prosím, nechejte doma.

Rezervujte si místo včas – počet míst je omezený. Rezervační poplatek 1.000,- Kč zašlete prosím na účet:
Patrik Josífko, 171321001 / 5500 (Raiffeisen Bank a.s.), do poznámky napište „Rusava“ + Vaše jméno a pošlete mi také prosím Vaše jméno, příjmení a telefonní číslo na email: patrik@mayskystromzivota.cz.
Dejte mi také, prosím vědět, zda si přejete vegetariánskou stravu.

Další informace na tel.: +420 603 840 434, email: patrik@mayskystromzivota.cz
Více o návštěvách Tata Pedro Cruz v ČR najdete také na webu www.guatemaya.cz a www.cestyksobe.cz

Srdečně zveme na společné víkendové sdílení, Děkuji, Maltiox!

Tata Pedro Cruz Garcia

Jeden z mála dosud žijících členů mayských Starších Tzutujil od jezera Atitlán v Guatemale, člen guatemalské Rady mayských starších a velvyslance světového míru v roce 2005. Působí jako strážce mayského kalendáře Tzutujil Day, což je pobočka Maya K’iche. Tata Pedro je v Guatemale známý také tím, že během svého života propojuje původně rozdělené kmeny a spiritualitu v Guatemale a podporuje předávání mayské moudrosti i dalším národům. Od rady starších K’U’XYA obdržel titul „Srdce Atitlánu.“

Mayské jméno: K’U’XYA (vyslovovat Kuszija)
Nagual: Imox 1

Nana Marina Cruz

Mayská léčitelka, Strážkyně dne (Ajq’Ij) a členka Mayských starších dědí moudrost a zkušenost původní mayské tradice, předávanou v její rodině z generaci na generaci. Učitelka mayských původních jazyků. Specialistka na mayské masáže, ceremonie kakao a věštění z tabáku.

Nagual: K’at

POSVÁTNÝ MAYSKÝ „kalendář“ TZOLK’IN
– PŘEDNÁŠKA A BESEDA S MAYSKÝMI STRÁŽCI DNÍ Z GUATEMALY
v Ostravě

Srdečně Vás zveme na setkání s Mayským starším Tata Pedro Cruz Garcia a Nan Marina Cruz, na kterém si budeme povídat o Posvátném mayském počtu Tzolk’in – Mayském kalendáři, o mayské kosmologii, a o tom, jak můžeme tuto moudrost propojit s našim každodenním životem.

Čtvrtek 31.8.2017 v 18:00,
Centrum spirituálního rozvoje Asaya, z.s.,
Kalvodova 2 v Ostravě – Mariánských Horách, v budově Brain Computers s.r.o.
Příspěvek: 200,- Kč
www.asaya.cz

Ceremonie Mayského posvátného ohně
s Mayskými šamany Tata Pedro Cruz a Nana Marina Cruz
v Ostravě

Srdečně zveme na silnou a léčivou ceremonii mayského posvátného ohně v energii 6 TIJAX, kdy prožijeme posvátný čas ve změněném stavu vědomí BEZ použití medicíny (psychotropních látek).

V Posvátném čase překročíme hranice mechanického času, kdy budeme intenzivně léčit své tělo, mysl i duši, a kdy se mohou dít zázraky. Ohni můžete odevzdat svou nemoc, požádat o podporu pro další kroky a nechat v něm vše, čeho už není v našich životech potřeba. Posílíme naše myšlenky směrem k míru, štěstí, vzájemnému respektu a porozumění.

Na ceremonii si můžete vzít své důležité osobní věci, amulety, figurky, talismany atd., které se během obřadu čistí a příjímají  harmonické energie. Doporučujeme také napsat na lístek svůj osobní záměr, modlitbu, která bude obětována ohni.

Začátek: pondělí 4.9.2017 v 18:30, konec cca v 21:00
Sejdeme se u klubu Hlubina, oblast dolních Vítkovic.
Příspěvek na pořádání ohně: 250,- Kč

V případě nepříznivého počasí bude náhradní program v klubu Hlubina

Prosím, dejte vědět všem, koho by tato akce mohla zajímat.
Děkuji, Maltiox!