Energie dnešního dne podle Tzolk’in

Poznejte energii dne a aktuální Trecény a připojte se do posvátného kosmického času

Energie dnešního dne:

Dnes je: 2.6.2023
Mayský dlouhý počet: 13.0.10.10.15
Tzolk'in: 10 Tzikin (vize, sny, věštění budoucnosti, svoboda)
10Tzikin

Výklad energie dne

Mayové vnímají tento den jako vhodný pro nalezení lásky a bohatství. Pro sebe i pro celou komunitu. Dávají se obětiny a energie Tzikin se oslavuje pro dostatek peněz, pro nalezení přímé cesty a pro laskavost. Den je také dobrý pro podporu projektů a ochranu podnikání, pro podporu života v páru, pro podporu přátel, a také pro odstrašení ptáků, kteří ničí úrodu, zejména kukuřici, posvátné jídlo Mayů.


Každý den od svítání do dalšího dne vládne světu jiná energie, jiný Pán dne. Tzolkin se skládá z 20-ti různých energií dne v kombinaci s 13-ti hladinami energie tvoří 260 kombinací energií, které ovlivňují náš život. Energie dne narození pak podle Mayů ovlivňuje celý Váš život.

Zjistěte více o posvátném počtu Tzol’kin . . .

Energie aktuální Trecény:

Každých 13 dní jsme pod vlivem jiné Trecény – vlny času.
Pokud tvoříme v souladu s archetypálním tématem aktuální Trecény, stáváme se přirozenou součástí galaktického proudu času.

Téma trecény Kame

13 dní energie navalu Kame je časem transformace. Kame je smrt a učí nás, jak opustit vše staré a udělat místo pro nové. 13 dní pod nadvládou tohoto navalu je skvělý čas na úklid a osvobození se od toho, co je v našem životě zbytečné. V této trecéně si zvědomujeme cenu za opuštění věcí, vztahů a vzorců chování. Můžeme si uvědomit, na čem jsme závislí a proč.

Zároveň je to cyklus, ve kterém děkujeme našim předkům, vzpomínáme na ty, kteří přišli před námi a přejeme mír duším všech zemřelých. Loučení se starým, uvolnění místa a přivítání toho, co je v našich životech nového.

Toto je čas na podporu očistných aktivit a pro podporu změn v životě. Meditace, odevzdávání, změny, přestěhování, prožitky na pomezí života a smrti, práce s kostmi a materiály živočišného původu, šamanismus.

Carpe Diem! Život může kdykoliv skončit. Žijme jej naplno!

Váš Osobní Mayský Strom Života

Navigační mapa pro Vaše poslání na planetě Zemi v této inkarnaci

Tzol'Kin

Co je Mayský Strom Života?

yumkaaxNejcenější dědictví předků, které dnes předávají potomci Mayů naši generaci.

Je to tajemství matematiky a astrologie spojené do posvátného cyklu energií, který řídí naše životy v souladu s tepem galaxie a planety Země.

Je to Vaše navigační mapa – průvodce Vašim životem od kolébky až do smrti.

Poznejte mapu probuzení Vašeho osobního vědomí! Odpoutejte se od mechanického času a vstupte do kouzelného, posvátného času Tzol’Kin.

Jaké je Vaše mayské znamení?

Pro staré i současné Maye představoval jejich osobní strom života navigační mapu - osobní GPS, podle které řídili celý svůj život - od kolébky až do smrti. Podle charakteristik svého znamení dovedli rozpoznat své dary i životní výzvy.

Zjistěte své Mayské znamení (naval), které ovlivňuje celý Váš život a také jak s Vašim znamením pracovat ... 

Vložte datum Vašeho narození. Pokud jste narozeni před východem slunce, vložte vložte PŘEDCHOZÍ den [?]Energie dne se postupně proměňuje s východem Slunce. Pokud jste narození před východem Slunce zadejte předchozí den, jinak zadejte datum Vašeho narození. Pokud jste narození blízko času východu Slunce, přečtěte si výklad pro oba dny a vyberte znamení, které Vás více vystihuje. S volbou znamení Vám může také pomoci Strážce dne..

Vložte datum narození:

   

Osobní Výklady Mayského Stromu Života

Zjistěte více o svém poslání na planetě Zemi od Mayských Strážců Dne

Patrik Josífko

Patrik Josífko

Výklady Mayského Stromu Života (osobně v Ostravě a přes Skype) a Mayské ceremonié posvátného ohně.
Tel.: +420 603 840 434
patrik@mayskystromzivota.cz

Nan Shuni Giron

Nan Shuni Giron

Mayan Sacred Fire Ceremony and Mayan Tree of Life reading (USA, Guatemala, Europe – english & español).
facebook.com/SHUNISHAMAN
shumantla3@hotmail.com

Tomasz Czyba

Tomasz Czyba

Mayan Sacred Fire Ceremony and Mayan Tree of Life reading, Concerts for flute (Polland, Europe – polski, english, español).
majanskieanalizy@gmail.com
www.kalendarzmajow.pl

Dominik Tetík

Dominik Tetík

Výklady Mayského Stromu Života, osobní konzultace a léčení, masáže, reiki a firewalking.
Tel.: +420 778 544 566
ritualohne@gmail.com
www.tetik.info

Novinky a informace emailem

Pokud si přejete dostávat novinky o energiích trecén, o chystaných akcích a další informace o Tzol’kin na Váš email, přihlaste se k odběru newsletteru.