Energie dnešního dne podle Tzolk’in

Poznejte energii dne a aktuální Trecény a připojte se do posvátného kosmického času

Energie dnešního dne:

Dnes je: 2.12.2023
Mayský dlouhý počet: 13.0.11.1.18
Tzolk'in: 11 Tijax (čepel, zrcadlo, obsidián, odříznutí od negativního)
11Tijax

Výklad energie dne

Tijax je dobrý den k nalezení rovnováhy a k vyčištění záměrů, myšlenek a skutků. Den, kdy se modlíme za zdraví, za naše nepřátele a vzdáváme se všech negativních energií. V tento den prosím o ochranu před problémy a náhlými nehodami. Ajq’ijab (Mayští kněží) často očišťují během ceremonií ostatní účastníky.


Každý den od svítání do dalšího dne vládne světu jiná energie, jiný Pán dne. Tzolkin se skládá z 20-ti různých energií dne v kombinaci s 13-ti hladinami energie tvoří 260 kombinací energií, které ovlivňují náš život. Energie dne narození pak podle Mayů ovlivňuje celý Váš život.

Zjistěte více o posvátném počtu Tzol’kin . . .

Energie aktuální Trecény:

Každých 13 dní jsme pod vlivem jiné Trecény – vlny času.
Pokud tvoříme v souladu s archetypálním tématem aktuální Trecény, stáváme se přirozenou součástí galaktického proudu času.

Téma trecény Qanil

13 dní energie Trecény Navalu Q’anil je časem plodnosti, hojnosti a zrání. Kosmické semínko Q’anil představuje semínko, hvězdu, boby kakaa a ve své esenci nám přináší mnoho hojnosti a dostatku. Je to cyklus úzce související s bohatstvím a jeho objevováním. Jsou to jak materiální statky, ale také naše další hodnoty z pohledu lidských bytosti.

V tomto cyklu je zvláště zdůrazňováno to, jak vnímáme sami sebe a jak vnímáme hojnost. Q’anil nás učí trpělivosti a správnému načasování. Každé semínko potřebuje vhodný čas a péči, než z něj vzejde nový strom. Je to vhodný čas zapracovat na svém sebevědomí, uzdravit jej a ocenit se, aniž byste museli něco předstírat a dokazovat jiným.

V této době máme věnovat pozornost financím, zdrojům a sledovat výsledky své práce. Trecéna Navalu Q’anil je to velmi plodný čas v mnoha ohledech.

Váš Osobní Mayský Strom Života

Navigační mapa pro Vaše poslání na planetě Zemi v této inkarnaci

Tzol'Kin

Co je Mayský Strom Života?

yumkaaxNejcenější dědictví předků, které dnes předávají potomci Mayů naši generaci.

Je to tajemství matematiky a astrologie spojené do posvátného cyklu energií, který řídí naše životy v souladu s tepem galaxie a planety Země.

Je to Vaše navigační mapa – průvodce Vašim životem od kolébky až do smrti.

Poznejte mapu probuzení Vašeho osobního vědomí! Odpoutejte se od mechanického času a vstupte do kouzelného, posvátného času Tzol’Kin.

Jaké je Vaše mayské znamení?

Pro staré i současné Maye představoval jejich osobní strom života navigační mapu - osobní GPS, podle které řídili celý svůj život - od kolébky až do smrti. Podle charakteristik svého znamení dovedli rozpoznat své dary i životní výzvy.

Zjistěte své Mayské znamení (naval), které ovlivňuje celý Váš život a také jak s Vašim znamením pracovat ... 

Vložte datum Vašeho narození. Pokud jste narozeni před východem slunce, vložte vložte PŘEDCHOZÍ den [?]Energie dne se postupně proměňuje s východem Slunce. Pokud jste narození před východem Slunce zadejte předchozí den, jinak zadejte datum Vašeho narození. Pokud jste narození blízko času východu Slunce, přečtěte si výklad pro oba dny a vyberte znamení, které Vás více vystihuje. S volbou znamení Vám může také pomoci Strážce dne..

Vložte datum narození:

   

Osobní Výklady Mayského Stromu Života

Zjistěte více o svém poslání na planetě Zemi od Mayských Strážců Dne

Patrik Josífko

Patrik Josífko

Výklady Mayského Stromu Života (osobně v Ostravě a přes Skype) a Mayské ceremonié posvátného ohně.
Tel.: +420 603 840 434
patrik@mayskystromzivota.cz

Nan Shuni Giron

Nan Shuni Giron

Mayan Sacred Fire Ceremony and Mayan Tree of Life reading (USA, Guatemala, Europe – english & español).
facebook.com/SHUNISHAMAN
shumantla3@hotmail.com

Tomasz Czyba

Tomasz Czyba

Mayan Sacred Fire Ceremony and Mayan Tree of Life reading, Concerts for flute (Polland, Europe – polski, english, español).
majanskieanalizy@gmail.com
www.kalendarzmajow.pl

Dominik Tetík

Dominik Tetík

Výklady Mayského Stromu Života, osobní konzultace a léčení, masáže, reiki a firewalking.
Tel.: +420 778 544 566
ritualohne@gmail.com
www.tetik.info

Novinky a informace emailem

Pokud si přejete dostávat novinky o energiích trecén, o chystaných akcích a další informace o Tzol’kin na Váš email, přihlaste se k odběru newsletteru.

<div id="et_pb_contact_form" class="et_pb_module et_pb_contact_form_container clearfix et_pb_contact_form"> <div class="et_pb_contact"> <form method="post" action="https://mayskystromzivota.ecomailapp.cz/public/subscribe/1" class="et_pb_contact_form clearfix"> <p class="et_pb_contact_field et_pb_contact_field_half"> <label class="et_pb_contact_form_label">Jméno</label> <input type="text" id="name" class="input" value="Jméno" name="name" style="border: 2px #cd5c5c solid"> </p> <p class="et_pb_contact_field et_pb_contact_field_half et_pb_contact_field_last"> <label class="et_pb_contact_form_label">Příjmení</label> <input type="text" id="surname" class="input" value="Příjmení" name="surname" style="border: 2px #cd5c5c solid"> </p> <p class="et_pb_contact_field et_pb_contact_field_last"> <label class="et_pb_contact_form_label">E-mailová adresa</label> <input type="text" id="email" class="input" value="E-mailová adresa" name="email" style="border: 2px #cd5c5c solid"> </p> <div class="et_contact_bottom_container" style="margin-top:2px;"> <button type="submit" class="et_pb_contact_submit et_pb_button" onClick="document.getElementById('messagesubmitted').innerHTML = '<h3>Váš email byl přidán k odběru newletteru.</h3>'";>Přihlásit se k odběru</button> </div> </form> </div> <!-- .et_pb_contact --> </div><div id="messagesubmitted"></div>