Váš Osobní Mayský Strom Života

Navigační mapa pro Vaše poslání na planetě Zemi v této inkarnaci

Jaké je Vaše mayské znamení?

Pro staré i současné Maye představoval jejich osobní strom života navigační mapu - osobní GPS, podle které řídili celý svůj život - od kolébky až do smrti. Podle charakteristik svého znamení dovedli rozpoznat své dary i životní výzvy.

Zjistěte své Mayské znamení (naval), které ovlivňuje celý Váš život a také jak s Vašim znamením pracovat ... 

Vložte datum Vašeho narození. Pokud jste narozeni před východem slunce, vložte vložte PŘEDCHOZÍ den [?]Energie dne se postupně proměňuje s východem Slunce. Pokud jste narození před východem Slunce zadejte předchozí den, jinak zadejte datum Vašeho narození. Pokud jste narození blízko času východu Slunce, přečtěte si výklad pro oba dny a vyberte znamení, které Vás více vystihuje. S volbou znamení Vám může také pomoci Strážce dne..

Vložte datum narození:

   
Tzol'Kin

Co je Mayský Strom Života?

yumkaaxNejcenější dědictví předků, které dnes předávají potomci Mayů naši generaci.

Je to tajemství matematiky a astrologie spojené do posvátného cyklu energií, který řídí naše životy v souladu s tepem galaxie a planety Země.

Je to Vaše navigační mapa – průvodce Vašim životem od kolébky až do smrti.

Poznejte mapu probuzení Vašeho osobního vědomí! Odpoutejte se od mechanického času a vstupte do kouzelného, posvátného času Tzol’Kin.

Osobní Výklady Mayského Stromu Života

Zjistěte více o svém poslání na planetě Zemi od Mayských Strážců Dne

Patrik Josífko

Patrik Josífko

Výklady Mayského Stromu Života (osobně v Ostravě a přes Skype) a Mayské ceremonié posvátného ohně.
Tel.: +420 603 840 434
patrik@mayskystromzivota.cz

Dominik Tetík

Dominik Tetík

Výklady Mayského Stromu Života, osobní konzultace a léčení, masáže, reiki a firewalking.
Tel.: +420 778 544 566
ritualohne@gmail.com
www.tetik.info

Nan Shuni Giron

Nan Shuni Giron

Mayan Sacred Fire Ceremony and Mayan Tree of Life reading (USA, Guatemala, Europe – english & español).
facebook.com/SHUNISHAMAN
shumantla3@hotmail.com

Tomasz Czyba

Tomasz Czyba

Mayan Sacred Fire Ceremony and Mayan Tree of Life reading, Concerts for flute (Polland, Europe – polski, english, español).
majanskieanalizy@gmail.com
www.kalendarzmajow.pl

 Výkladové a meditační karty Tzol’kin od Dominika Tetíka

Mayská znamení, mayský strom života, moudrost starých civilizací poprvé v jednoduchém podání.

Nové vydání a první v tomto krásném výtvarném zpracování – 20 mayských znamení je vyobrazeno na kartách. Karty jak pro výklad tak pro meditaci.

Tato publikace vznikla po třinácti letech cest do Guatemaly, dlouhodobým sledováním výkladu znamení a vlivu dne narození na jednotlivé lidi. K tomuto poznávání také pomohl rok a půl strávený v Guatemale se šamany a duchovními učiteli z rodu K´iche´Maya. Mayský strom života má pro vás být pomocníkem v každodenním životě.

objednejte na tel.: +420 778 544 566
nebo na emailu: ritualohne@gmail.com
Cena: 490,- Kč

Koupit on-line v eshopu

Novinky a informace emailem

Pokud si přejete dostávat novinky o energiích trecén, o chystaných akcích a další informace o Tzol’kin na Váš email, přihlaste se k odběru newsletteru.

<div id="et_pb_contact_form" class="et_pb_module et_pb_contact_form_container clearfix et_pb_contact_form"> <div class="et_pb_contact"> <form method="post" action="https://mayskystromzivota.ecomailapp.cz/public/subscribe/1" class="et_pb_contact_form clearfix"> <p class="et_pb_contact_field et_pb_contact_field_half"> <label class="et_pb_contact_form_label">Jméno</label> <input type="text" id="name" class="input" value="Jméno" name="name" style="border: 2px #cd5c5c solid"> </p> <p class="et_pb_contact_field et_pb_contact_field_half et_pb_contact_field_last"> <label class="et_pb_contact_form_label">Příjmení</label> <input type="text" id="surname" class="input" value="Příjmení" name="surname" style="border: 2px #cd5c5c solid"> </p> <p class="et_pb_contact_field et_pb_contact_field_last"> <label class="et_pb_contact_form_label">E-mailová adresa</label> <input type="text" id="email" class="input" value="E-mailová adresa" name="email" style="border: 2px #cd5c5c solid"> </p> <div class="et_contact_bottom_container" style="margin-top:2px;"> <button type="submit" class="et_pb_contact_submit et_pb_button" onClick="document.getElementById('messagesubmitted').innerHTML = '<h3>Váš email byl přidán k odběru newletteru.</h3>'";>Přihlásit se k odběru</button> </div> </form> </div> <!-- .et_pb_contact --> </div><div id="messagesubmitted"></div>