Milá ŽENO ???? milý MUŽI ????
srdečně tě zveme na OSLAVU LETNÍHO SLUNOVRATU ????
a na Kakao ???? s Mayským posvátným ohněm ???? prostřednictvím kterého se propojíme s Předky ????

Společně se vyživíme plnotučným guatemalským Kakaem, a zatančíme při Ohni.

Starodávná MEDICINA CACAO „Kokow“ laskavě ošetřuje a hluboce léčí krajinu SRDCE, a pomáhá uvelebit se V TĚLE. Procítíme se, prožijeme se. OŽIVÍME KREV, dosytíme NERVY, projasníme si VĚDOMÍ, uvolníme TĚLO, EMOCE, i MYSL. PROTANČÍME večer a NABIJEME SE ENERGIÍ magického SLUNOVRATOVÉHO OHNĚ.

Podle mayského počítání času Cholq’ij/Tzolkin je den v energii 3 I´X.
Slovo I´X pochází od slova jaguár. Významově souvisí s vitalitou, mayským oltářem a s moudrostí. Je to POSVÁTNÉ JMÉNO božství země, a znamená též ŽENA. Utkáme synergicky jedinečný vzorek v nejženštější energii mayského posvátného počtu Tzolkin, v nawalu, představujícího ducha Matky Země, I´x. Jaguáří samici. Strážkyni noci. Osobní magickou sílu, i mateřskou energii, která VYŽIVUJE VŠECHNY VĚCI. Toto je den, kdy děkujeme za život, a jsme prostoupeni vděčností a POKOROU ???? Je to dynamický den, který nás vyzývá k udržování rytmu, k bytí v pohybu. Přelomové slunovratové energie nás přinutí zas a znovu ztrácet rovnováhu a opouštět komfortní zónu, abychom nalezli a vytvořili novou harmonii pro nadcházející letní časy.

Kakaová ceremonie, společné pití nápoje z fermentovaných a pečených kakaových semen a vody, je v tradičním smyslu pro Maye, medicínou duše, která otevírá dveře hlubokému poznání sebe samého i lidského duchovního dědictví. Jedním z hlavních záměrů tohoto jedinečného ceremoniálu je oživení ženské energie – yin, a obnovení harmonie mezi ženským yinovým a mužským yangovým aspektem. Zároveň se v každém z nás aktivuje Semeno Života. Posvátná medicína „Kokow“ má silnou léčivou a čistící sílu a její poselství se dostává až k Velké Prababičce času Ixmucane.

Kakaové OVOCE, ze kterého připravuji kakaový NÁPOJ, je sklízeno místní rodinnou farmou, na Guatemalské Vysočině, poblíž SOPEČNÉHO jezera Atitlán. Farma se v rodině předává z generace na generaci. Pěstuje se ŠETRNĚ, s pomocí udržitelných a regeneračních postupů tak, aby byla zachována VITALITA půdy. Kakaové ovoce je sbíráno RUČNĚ, a vybírána jsou jen ta nejkvalitnější kakaová SEMENA. Ta po sběru procházejí dvoutýdenním fermentačním procesem. Pak se OPÉKAJÍ na horkých kamenech nad ohněm, aby se dále rozemlela na kakaovou pastu. Tento proces, od sběru ovoce, přes výběr semen až po pastu, provádějí s láskou ???? většinou DOMORODÉ ženy. Poté se připravuje slavnostní OHEŇ s obětinami k UCTĚNÍ PLODNOSTI prastarého KAKAOVÉHO DUCHA, a k vyjádření VDĚČNOSTI za příležitost užít si tuto medicínu. Kakaovou hmotu, ze které připravuji nápoj – „KOKOW“ – vyrábí tradičními řemeslnými postupy Nana Marina Cruz, MAYSKÁ STARŠÍ z národa Tz’utujil od jezera Atitlán, které se nachází ve vulkanické oblasti jihozápadní Vysočiny Guatemaly. Vždy se vyrábí pouze MALÁ SÉRIE NA ZAKÁZKU.

ČAS PROSTOR, ve kterém se setkáme, je KLIDNÉ místo poblíž Ostravy. Sejdeme se ve STŘEDU 21.6.2023 v 19 hodin. Na sebe pohodlný oděv, ve kterém SE CÍTÍŠ DOBŘE A SLAVNOSTNĚ. Na společném stole a oltáři NABÍDNĚME své oblíbené KVĚTINY, ovoce, A JINÉ DOBROTY!!! Vem s sebou své DRAHÉ kamení, AMULETY, talismany, mohou být očištěny a znovu naladěny na OLTÁŘI. Před Oslavou jez LEHKÁ jídla, a pij dostatek čisté VODY. Kofeinové nápoje nejlépe vynechej MINIMÁLNĚ OD 17 HODINY.
Více k dietě v rezervačním mailu!!!

Kdy: 19:00 – 23:00 (cca, lze zůstát déle, odejít dříve)
Kde: Dolní Lhota (u Ostravy), Kyjovická 32 – u zastávky Dolní Lhota Osada
mapa: https://mapy.cz/s/pecozejaca

Předchozí Dance se velmi povedlo – podívejte se na galerii a video na www.CacaoDanceClub.cz…

Rezervace PŘEDEM je nezbytná. Prosím o co nejdřívější přihlášení MAILEM na adresu eva@ewinybyliny.cz

Příspěvek 500,- Koček za osobu. Další Oslava s KOKOW IXMUCANE, se uskuteční za dalších 20 dní.

Více informací: Eva, tel.: +420 608 611 093, email: eva@ewinybyliny.cz

☼ https://www.mayskystromzivota.cz/maysky-strom-zivota/

Těšíme se na viděnou
S Láskou ????
Ewa
a Patrik
????