Bill s dětmi

Bill s dětmi

Přímá pomoc na léčbu dětí v horách  Guatemaly 

Ahoj,

Guatemala je krásné místo ve střední Americe, která se stala druhým domovem pro mnohé lidi, kteří zde změnili pohled na život i na sebe samé. Proto se tito cestovatelé a léčitelé snaží pomoci lidem v Guatemale a podporovat alespoň v malém ty, kteří to nejvíce potřebují.

Již tři roky se  skupina lidí snaží pravidelně poslat větší část zisku z kurzů reiki a z přednášek o Guatemale na charitativní účely, t.j. především na léčení chudých dětí v guatemalských horách. Kdo patří do této skupiny lidí? Kromě mne je to několik lidí z Norska, Švýcarska a Kanady. Všichni se zabýváme léčením lidí pomocí energií a alternativní medicíny.

Děti v chudých horských vesnicích Guatemaly trpí nemocemi v důsledku nedostatku peněz (někdy nemají ani na autobus do města, kde je zdravotní péče) a také proto, že některé vesnice jsou daleko v horách bez elektrického proudu a také bez zdravotnické pomoci.

Charitativní pomoc zahrnuje dovoz léčebných přístrojů jako je Biolampa, Zapper (dobře účinný při léčbě horečky a malárie a všech virových onemocnění) a pulsní magnet.

Dovoz  léčivých  přírodních preparátů a finanční pomoc pro léčbu těžších nemocí v nemocnici. V Guatemale pomáhají řádové sestry formou rozdávání přírodních vitamínů dětem. Naše charitativní činnost pomohla mnohým chlapcům a dívkám v případě vážných nemocí a některé dokonce zachránila před živořením nebo dokonce smrtí v chatrčích.

Pomoc a léčení v Guatemale již po 9 let provádí léčitel a šaman Bill Clemens (telefonní nebo emailové spojení na Billa mohu po domluvě poskytnout)

Pokud se chcete do naší charitativní činnosti zapojit, třeba i malinkatou částkou, zavolejte nebo napište.

Ti, kteří se budou charity účastnit, budou pravidelně informováni o podpoře a celkovém využití prostředků v Guatemale a o dalších zajímavostech. Protože nápad založit větší sbírku pro tuto pomoc vznikl až po uspořádání a zaplacení několika charitativních akcí z našich vlastních zdrojů, mohu se zaručiti, že tato cesta pomoci je průhledná a pro dárce bezpečná co do kontroly a použití finančních prostředků a darů. Víte prostě komu a kolik je předáno.

Předem děkuji všem, kteří se budou jakýmkoliv způsobem na tomto projektu podílet.

S pozdravem a s láskou

Tom Dominik Tetík

777 690 979

www.tvorivamysl.cz

tom_tetik@yahoo.com